Kontakt nära dig i Sverige

Försäljning

Cinque Terre

Thomas Carlsson

VD och försäljningsansvarig Tel. 010-498 37 53 thomas.carlsson@iwts.se
Cinque Terre

Mats Broström

Marknadschef och försäljning Tel. 010-498 37 52 mats.brostrom@iwts.se
Cinque Terre

Jan-Erik Puurula

Tekniskt ansvarig och försäljning Tel. 010-498 37 51 jan-erik.puurula@iwts.se
Cinque Terre

Lars Brorsson

Försäljning Tel. 010-4983761 lars.brorsson@iwts.se
Cinque Terre

Fredrik Lidman

Försäljning Tel. 010-498 37 59 fredrik.lidman@iwts.se
Cinque Terre

Jonas Falk

Försäljning Tel. 010-498 37 55 jonas.falk@iwts.se
Cinque Terre

Nikita Panin

Försäljning och tekniker Tel. 010-498 37 56 nikita.panin@iwts.se

Service

Cinque Terre

Matti Särkimäki

VVS-montör, tekniker Tel. 010-498 37 65 matti.särkimäki@iwts.se
Cinque Terre

Vincent Symann

VVS-montör, tekniker Tel. 010-498 37 66 vincent.symann@iwts.se
Cinque Terre

Nicolas Tejeda

Service, inköp och logistik Tel. 010-498 37 54 nicolas.tejeda@iwts.se
Cinque Terre

Dan Stenlund

Service, inköp och logistik Tel. 010-498 37 62 dan.stenlund@iwts.se
Cinque Terre

Geir Ebbestad

Teknisk support Tel. 010-498 37 57 geir.ebbestad@iwts.se

Ekonomi och administration

Cinque Terre

Greger Korslid

Ekonomiansvarig Tel. 010-498 37 60 greger.korslid@iwts.se
Cinque Terre

Katarina Tejeda

Kundbokning och vattenanalys Tel. 010-498 37 58 katarina.tejeda@iwts.se
Cinque Terre

Maria Stenlund

Kundbokning och vattenanalys Tel. 010-498 37 63 maria.stenlund@iwts.se

Välkommen till oss

Örebro, huvudkontor

Elementvägen 5
702 27 Örebro
Tel. 010-498 37 50
info@iwts.se

Göteborg

August Barks gata 1
421 32 Västra Frölunda
Tel. 010-498 37 50
info@iwts.se

Malmö

Järnyxegatan 11
213 75 Malmö
Tel. 010-498 37 50
info@iwts.se